O nas

Poszukujesz nietypowego wyjazdu w scenerii pól malowanych lawendą, wzgórz oliwnych, błyszczących w słońcu winorośli, smaków i zapachów, które zapamiętasz na długo? A może tętniących energią europejskich miast? Kosmopolitycznego charakteru śródziemnomorskiego wybrzeża? A może szukasz czegoś niedaleko, krótkiego wypadu do nieznanych miejsc w Polsce?

 

W Salonie Podróży "Hemingway" dzielimy się swoją pasją, wspartą prawie dwudziestoletnim doświadczeniem. Łączymy tradycyjny styl podróżowania z wyznaczaniem nowych ścieżek w turystyce. Dlatego przygotowane przez nas programy to połączenie wszystkiego co najlepsze. Organizujemy imprezy zarówno autokarowe jak i lotnicze. Wyjątkową ofertą są kameralne wyjazdy dla małych grup (8-15 osób), z indywidualnym podejściem i wspólnie ułożonym programem.

 

Dołącz do nas. Zapraszamy!

 

Salon Podróży Hemingway

ul. Zielona Dolina 5
64-920 Piła

pon.-pt. 10:00-16:00

tel. 67 353 2000 | tel. kom. 600 13 30 30


Zamówienia grupowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klienci indywidualni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.